MATS RYDSTERN. TO AKVARELLER.

MATS RYDSTERN. TO AKVARELLER.
3631558. MATS RYDSTERN. TO AKVARELLER.

Sammensætning. Signeret. Billedmål: ca. 30 x 22,5 cm. Rammemål: ca. 46,5 x 38,5 cm.
Sammensætning. Signeret og dateret 2001. Billedmål: ca. 22,5 x 29,5 cm. Rammemål: ca. 39,5 x 46 cm.

Bestemt rammeslid.

Kunstner/designer

Mats Rydstern (Født 1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bestemt rammeslid.

Kunstner/designer

Mats Rydstern (Født 1952)

Antal besøg: 387