3631558. MATS RYDSTERN. TO AKVARELLER.
Sammensætning. Signeret. Billedmål: ca. 30 x 22,5 cm. Rammemål: ca. 46,5 x 38,5 cm.
Sammensætning. Signeret og dateret 2001. Billedmål: ca. 22,5 x 29,5 cm. Rammemål: ca. 39,5 x 46 cm.