OLLE LANGERT. Farvelitografi.

OLLE LANGERT. Farvelitografi.
3631186. OLLE LANGERT. Farvelitografi.

Skibe. Signeret og nummereret 103/125ex
50x70 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x70 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 200