BORDPENDEL, Hamburg, 1800-tal.

3630357. BORDPENDEL, Hamburg, 1800-tal.

Bredde 38,5 cm.
Dybde 28,5 cm.
Højde 38,5 cm.

Brugsslitage, løs del. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 38,5 cm.
Dybde 28,5 cm.
Højde 38,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 314