ROBERT BOGUÑÀ. „Masia de la Garrotxa“.

3629761. ROBERT BOGUÑÀ. „Masia de la Garrotxa“.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, med titel og underskrift.
27x35 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
27x35 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 140