VINGLAS, tin. 24 dele. Norge, 20. århundrede.

362940. VINGLAS, tin. 24 dele. Norge, 20. århundrede.

12 vinglas.
12 stærke vinglas.

Brugsslitage. Buler, enkelte glas med større buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 vinglas.
12 stærke vinglas.

Antal besøg: 4.286