CHIFFONJÉ, anden halvdel af det 19. århundrede.

362847. CHIFFONJÉ, anden halvdel af det 19. århundrede.

Drik malet. Længde 100 cm. Dybde 53 cm. Højde 142 cm.

Afskrabninger og slid. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 593