LOFTSLAMPE, blik og messing, Empire-stil, 20. århundrede.

362735. LOFTSLAMPE, blik og messing, Empire-stil, 20. århundrede.

Loftslampe med seks lysarme og et lyspunkt i midterrammen Diameter 57, højde 71 cm.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.053