BORDLAMPE, messing, 20. århundrede.

362723. BORDLAMPE, messing, 20. århundrede.

Total højde 47 cm.

Funktion ikke gennemgået.
Alder og Brugsslitage.
Lampeskærm med mikrochip.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 47 cm.

Funktion ikke gennemgået.
Alder og Brugsslitage.
Lampeskærm med mikrochip.

Antal besøg: 768