SVEN ERIK JOHANSSON. Farvelitografi.

362717. SVEN ERIK JOHANSSON. Farvelitografi.

Surrealistisk komposition. Signeret og nummereret 141/150 ex. 45x60 cm. Dateret 1986.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.018