SMYKESÆT, 5 dele, forgyldt messing med granater.

36271. SMYKESÆT, 5 dele, forgyldt messing med granater.

Halskæde, armbånd, ring og 2 par øreringe.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.679