THORENS/TANDBERG PLADESPILLER.

3626432. THORENS/TANDBERG PLADESPILLER.

TD 165, længde 43cm, højde 15cm, bredde 35cm.

Brugsslitage, lås med ridser, funktionen er ikke ansvarlig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.454