BORD, bondestil, 20. århundrede.

362606. BORD, bondestil, 20. århundrede.

Hvidmalet bund, panel af olieret fyrretræ.
Længde 120 cm, bredde 76 cm, højde 74 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.553