LÆNESTOL, Karl-Erik Ekselius, JOC Vetlanda.

362567. LÆNESTOL, Karl-Erik Ekselius, JOC Vetlanda.

Ikke markeret. Ryghøjde 92 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker. Der mangler en knap på den nederste del af sædehynden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.651