SOFA, Ikea 1990'er/2000'ere.

SOFA, Ikea 1990'er/2000'ere.
3624794. SOFA, Ikea 1990'er/2000'ere.

Længde ca. 170 cm. Sædehøjde ca. 42 cm.

Brugsslitage, kanter med skrammer, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 522