EINAR JOLIN. tegning, „Modérius“, signeret og dateret Einar Jolin 1928.

3623091. EINAR JOLIN. tegning, „Modérius“, signeret og dateret Einar Jolin 1928.

43x54 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

43x54 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besøg: 314