VÄVLUNOR 1 par, almindelig mand, dateret 1731.

362205. VÄVLUNOR 1 par, almindelig mand, dateret 1731.

Rigelig dekoration, længde ca 31,5 cm.

Slitage, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.129