GALLERTÆPPE, sandsynligvis Botemir, 1900-tallet. 366 x 77 cm.

362185. GALLERTÆPPE, sandsynligvis Botemir, 1900-tallet. 366 x 77 cm.

Rigt mønster mod blå baggrund, polykrom kant. Signeret i mønsteret.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 986