KUNSTGLAS, skål, Berit Johansson, Orrefors, sign.

362101. KUNSTGLAS, skål, Berit Johansson, Orrefors, sign.

Højde 10 cm Diameter 15 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10 cm Diameter 15 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.713