362041. SPISESUMSMØBLER, 8 dele, Chippendale, andet kvartal af det 20. århundrede.
Bonad birk.
Bordhøjde 74, bredde 90, længde 160, samt et bord på 36.
Stole højde 94.
Skænk højde 78, bredde 49, længde 173 cm.
Uvæsentlige ridser. Meget god stand.
Nøgle/nøgler findes