SOFA, Chippendale, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

361970. SOFA, Chippendale, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

Sofa seng. Længde 200 cm.

Brugsslitage, hul på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa seng. Længde 200 cm.

Antal besøg: 945