REOL, engelsk stil, 20. århundrede.

3619454. REOL, engelsk stil, 20. århundrede.

Aftagelige hylder. Højde ca. 184 cm. Bredde ca. 34 cm. Længde ca. 83 cm.

Brugsslitage, ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 944