EDA DOUSCHA. Kystbillede, olie på lærred, signeret og dateret 1932.

361835. EDA DOUSCHA. Kystbillede, olie på lærred, signeret og dateret 1932.

28 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

28 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.760