DISPLAYSKAB i teakfiner, 1950'erne/60'erne.

361833. DISPLAYSKAB i teakfiner, 1950'erne/60'erne.

Fritstående vitrine med glasskydedøre på begge sider To glashylder Højde 42 cm Bredde 42 cm Dybde 18 cm.

Brugsslitage slidridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage slidridser.

Antal besøg: 2.187