MICHAEL ERICSSON. Olie på panel, signeret a tergo.

3616962. MICHAEL ERICSSON. Olie på panel, signeret a tergo.

Sammensætning.
Billeddimensioner: Ca. 122 x 121 cm.

Let farvetab. Ramme med badges.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning.

Antal besøg: 828