STOLE, 2 Nyrokoko og GULVLAMPE 1920'erne.

36165. STOLE, 2 Nyrokoko og GULVLAMPE 1920'erne.

Stole Ca 1900 valnød Lampe birk / silke skærm Højde ca 180 cm.

Brugsslitage, knap øverst på skærmen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 926