361225. KUNSTGLAS, 5 stk; champagneglas, Kjell Engman mm.
Champagneglas Kjell Engman Kosta Boda signeret højde 26 cm.
Glas med elgdekor Bengt Lindberg Bergdala glasværk højde 20 cm.
Glas Bergdala glasværk højde 18,5 cm.
Karaffel med glas Boda højde 26 cm.
Brugsslitage, fabrikationsfejl fod på elgglas, lille Boda glas limet.