OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Apostlene Peter og Paulus, olie på lærred, 18/1900-tallet.

361140. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Apostlene Peter og Paulus, olie på lærred, 18/1900-tallet.

Dagmål 61,5 x 74,5 cm.
Foldemål 63,5 x 76 cm.
Ramme 82 x 95 cm.

Farvefading, retouchering, gulning, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål 61,5 x 74,5 cm.
Foldemål 63,5 x 76 cm.
Ramme 82 x 95 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.383