3610686. antik bord og kiste.
3610686. antik bord og kiste.
Antik bord og kiste lavet af træ og metal.
Dimensioner ca.:
Bord: h. 76 cm, b 97.5 cm, dybde 66 cm,
Bryst: H. 63 cm, B. 88 cm, T. 47 cm.
Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, på steder ridser, gnidning og stød, på steder revner/brud og misfarvning i træet, skuffeknap mangler, hængsler i nogle tilfælde løs.
Dimensioner ca.: