antik bord og kiste.

antik bord og kiste.
3610686. antik bord og kiste.

Antik bord og kiste lavet af træ og metal.

Dimensioner ca.:
Bord: h. 76 cm, b 97.5 cm, dybde 66 cm,
Bryst: H. 63 cm, B. 88 cm, T. 47 cm.

Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, på steder ridser, gnidning og stød, på steder revner/brud og misfarvning i træet, skuffeknap mangler, hængsler i nogle tilfælde løs.

Få foretaget en gratis vurdering!
3610686. antik bord og kiste.

Dimensioner ca.:

Antal besøg: 269