EINAR KRÜGER. Olie på panel.

EINAR KRÜGER. Olie på panel.
3610487. EINAR KRÜGER. Olie på panel.

Landskab, signeret, 50x62 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, signeret, 50x62 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 348