ANDERS HELLSTEN. BACKGAMMON. Signeret Hellsten 1960 Örebro. Den gamle bydel.

3610389. ANDERS HELLSTEN. BACKGAMMON. Signeret Hellsten 1960 Örebro. Den gamle bydel.

Rammemål: 41x35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 41x35 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 254