DIDIER LOURENÇO. Unavngivet.

DIDIER LOURENÇO. Unavngivet.
3610204. DIDIER LOURENÇO. Unavngivet.

Litografi
Signeret og nummereret P.A. III/X
60 x 86 cm.

I god stand. Træramme. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
60 x 86 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 258