MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, 1900-tallet.

361010. MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, 1900-tallet.

Mærket, længde ca 67 cm.

Slitage, mindre ridser, pick guard med slitage/mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket, længde ca 67 cm.

Antal besøg: 964