FALD, 4 dele, tin, bl.a. GAB, 17-1900-tallet.

360984. FALD, 4 dele, tin, bl.a. GAB, 17-1900-tallet.

Større tønde med monogramgravering "EMS MHD" under kronen. Diameter 21,5 - 36,5 cm.

Brugsslitage, ridser mærker Brugsslitage. Større tønde med fastgørelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 757