CABINET, Chippendale, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

360848. CABINET, Chippendale, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

Bonad birk.
Højde 152, bredde 48, længde 174 cm.

Uvæsentlige ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Bonad birk.

Uvæsentlige ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.130