3608309. MODTAGER, SONY STR-V4L, 1970/80'erne.
2x55 w i 8 ohm. Dimensioner ca. 48x40x14,5 cm.
Brugsslitage, ridser, mærker, overfladesnavs. Indgraveret navn på bagsiden til venstre. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.