MODTAGER, SONY STR-V4L, 1970/80'erne.

3608309. MODTAGER, SONY STR-V4L, 1970/80'erne.

2x55 w i 8 ohm. Dimensioner ca. 48x40x14,5 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, overfladesnavs. Indgraveret navn på bagsiden til venstre. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 766