RECEIVER, MARANTZ, Model 1530, 1970/80'erne.

3608291. RECEIVER, MARANTZ, Model 1530, 1970/80'erne.

2x30 w i 8 ohm. Dimensioner ca. 44x40x 15 cm.

Brugsslitage, ridser, overfladesnavs. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Skallbelysningsfejl. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 792