BORD, nyrokokostil, træ, sidste halvdel af det 20. århundrede.

360819. BORD, nyrokokostil, træ, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Længde 51 cm.
Bredde 42,5 cm.
Højde 68 cm.

Brugsslitage, pletter, skive solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 51 cm.
Bredde 42,5 cm.
Højde 68 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 389