SKAB, træ, alm., dobbeltdøre, 1700-/1800-tallet.

360800. SKAB, træ, alm., dobbeltdøre, 1700-/1800-tallet.

Højde 124 cm.
Bredde 106 cm.
Dybde 44 cm.
Senere dørstøbning.

Fejl og slitage.
Mangler nøglebeslag.
Ormeædte ben.
Mangler en skuffe inde i skabet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 124 cm.
Bredde 106 cm.
Dybde 44 cm.
Senere dørstøbning.

Fejl og slitage.
Mangler nøglebeslag.
Ormeædte ben.

Nøgler mangler.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 835