360662. BARSKAB, rokokostil, 20. århundrede.
Buede døre med udskåret dekoration. Indretning med spejl, belysning og glashylder. Udtræksbakke.
Længde 70,5 cm, bredde 41,4 cm, højde 23 cm.
Brugsslitage, ridser, mærker. Der mangler en hylde.
Nøgle/nøgler findes