KARL HEFFNER. Landskabsmotiver, olie på lærred.

360391. KARL HEFFNER. Landskabsmotiver, olie på lærred.

Signeret K. Heffner 70,5 x 95 cm.

Der er aldersslitage og mindre overfladesnavs.
Mindre farveforbedring i øverste højre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.607