Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
CARL GEORG WALLIN. Marinemaleri SS Pedersen, olie på lærred, signeret CG Wallin 1946.
360367. CARL GEORG WALLIN. Marinemaleri SS Pedersen, olie på lærred, signeret CG Wallin 1946.
60 x 80 cm.
Vis hele teksten
Kiks.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
60 x 80 cm.
Vis hele teksten
Kiks.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
9.501