TERRIN, på fad, tin, Peltro Darte Mazzucco, Italien, 20. århundrede.

360352. TERRIN, på fad, tin, Peltro Darte Mazzucco, Italien, 20. århundrede.

Terrin længde 33, bredde 20, højde 19 cm Terrin fad længde 34,5, bredde 24,5 cm.

Mindre slitage, buler og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.362