Kommode, teaktræ, 1950'er/60'ere.

3602816. Kommode, teaktræ, 1950'er/60'ere.

Længde 82 cm, dybde 41 cm, højde 69 cm.

Overfladeslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 672