GUNNAR TORHAMN. Damer i parken, akvarel, signeret.

360080. GUNNAR TORHAMN. Damer i parken, akvarel, signeret.

Dagmål 60 x 45,5.
Samlede mål inklusive pass-partout 73 x 58 cm.

Folder, revne ved signatur, Brugsslitage.
Gulnet passout.
Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål 60 x 45,5.

Gulnet passout.

Kunstner/designer

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.372