DAME SEKRETÆR, Louis XVI stil, 20. århundrede.

35967. DAME SEKRETÆR, Louis XVI stil, 20. århundrede.

Fineret med b.la. zebrano. Indretning med intarsia.
Nøgle tilgængelig. Udtrækkelig skrivedisk. Længde 77, bredde 45, højde 102 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 693