LÆNESTOLE, et par, Lindau & Lindecrantz for Lammhult.

359640. LÆNESTOLE, et par, Lindau & Lindecrantz for Lammhult.

Klædt i gråt stofbetræk med sorte læderdetaljer.

Brugsslitage, et hjul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.361