SAMME KNIV, uidentificeret signatur, 20. århundrede.

359602. SAMME KNIV, uidentificeret signatur, 20. århundrede.

Ben og læder, længde eksklusiv skede 19,5 cm, klingelængde 10 cm Total længde 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.699