Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Asiatisk kunsthåndværk
359591. Ubekendt kunstner. Akvareller på silke, 8 styk, Kina, signeret, 1900-tallet.
« Tilbage til genstanden