LOFTSLAMPE, glas, Tiffany stil, 20. århundrede.

359588. LOFTSLAMPE, glas, Tiffany stil, 20. århundrede.

Loftslampe med to lyspunkter Diameter 46, lampeskærm højde 33 cm, kædelængde justerbar.

Mindre slitage, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.052