KABINET, „æble“ Art Nouveau.

KABINET, „æble“ Art Nouveau.
3595567. KABINET, „æble“ Art Nouveau.

bredde ca. 140 cm, højde ca. 160 cm, dybde 52 cm.

Brugsslitage, ridser, kantslidmærke på kanten, løst glas (medfølger).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.491